fbpx
a Cambridge international school

Our people

best online slots to win Монгол Тэмүүлэл сургуулийн амжилт багш ажилчдын маань нөр их хөдөлмөр, арвин туршлагагүйгээр боломжгүй. Хүүхдийн гэгээн хүсэл тэмүүллийг дэмжин, мөрөөдөлдөө хүрэх замыг нь гэрэлтүүлэх үндсэн зорилготой манай хамт олон Монгол Улсын өнцөг булан бүрээс шигшигдэн сонгогдсон мэргэжлийн шилдэг багш ажилчдаас бүрддэг. 

pragmatic slot games Захирал – Дүгэррагчаагийн ТӨМӨРЧӨДӨР
Сургалтын менежер – Аюурзанын ОЮУНЧИМЭГ
Сургалтын менежер – Нямдоржийн БАТ-ЭРДЭНЭ
Нийгмийн ажилтан – Намжилдоржийн МЯГМАРСҮРЭН

ultimate texas holdem online San Giorgio a Cremano Нийгмийн ажилтан – Намжилдоржийн МЯГМАРСҮРЭН
Ахлах сургуулийн мэрэгжилтэн – Норовсүрэнгийн НАРАНТУЯА
Сэтгэл зүйч –

50 free spins no deposit Xàtiva Мэргэжлийн багийн ахлагч, биологийн багш – Отгоны НЯМСҮРЭН
Химийн багш – Ноостын БАЯРМАА
Физкийн багш – Олонбаярын ТӨГӨЛДӨР 
Биологийн багш – Цогтсайханы МӨНХЗУЛ
Химийн багш – Алтанхуягийн БИЛГҮҮН
Физкийн багш – Дэлгэрсайханы ОЮУНБИЛЭГ
Физкийн багш – Алтанхуягийн ДЭЛГЭРТӨГС
Химийн багш – Батдоржийн ОЮУБАТ
Биологийн багш – Өвгөнхүүгийн МАРГАД

skrill blackjack Мэргэжлийн багшийн ахлагч, хөгжмийн багш – Гомбын ЭРДЭНЭБАТ
Биеийн тамирын багш – Даваадагвын ПҮРЭВДАГВА
Зургийн багш – Гончигсумлаагийн ГАНЧИМЭГ

site de relacionamento tipo facebook gloatingly Мэргэжлийн багийн ахлагч, математикийн багш – Отгонсүрэнгийн ШИНЭЦЭЦЭГ
Математик, компьютерийн шинжлэх ухааны багш –  Нямдоржийн БАТ-ЭРДЭНЭ
Математикийн багш – Бүлтэнгээгийн БЯМБАЦЭРЭН
Мэдээлэл технологийн багш – Жамъянсэнгээгийн ДАВААСҮРЭН
Математикийн багш – Авирмэдийн БЯМБАА
Математикийн багш – Мөнхсайханы Бат-Эрдэнэ

Мэргэжлийн багшийн ахлагч, газарзүйн багш – Төрсайханы БАТАА
Бизнес судлалын багш – Төмөрбатын ЭНХТУЯА
Бизнес судлалын багш – Цогбаярын СОЛОНГО
Газар зүйн багш – Зогсоосүрэнгийн БАЯРМАА
Дэлхий нийтийн чиг хандлагын багш – Амаржаргалын ИНДРА

Мэргэжлийн багийн ахлагч, хятад хэлний багш – Дашийн АРИУНЖАРГАЛ
Англи хэлний багш – Жигжиджавын ТЭМҮҮЛЭН
Англи хэлний багш – Амаржаргалын ИНДРА
Хятад хэлний багш – Балжиннямын ЭНХМАА
Англи хэлний багш – Батхуягийн ТӨГӨЛДӨР
Герман хэлний багш – Балжирын БОЛОРМАА
Япон хэлний багш – Батмандах БАТЧИМЭГ
Англи хэлний багш – Шагдарсүрэн ЛХАМСҮРЭН

Мэргэжлийн багийн ахлагч, Монгол хэл, бичгийн багш – Амарсайханы ОЮУНТУЯА
Монгол хэл, бичгийн багш – Сэр-Одын АМАРЖАРГАЛ
Түүх, нийгмийн багш – Рэнчиндоржийн АЗЖАРГАЛ
Түүх, нийгмийн багш – Пүрэвдоржийн ЭНХСАРУУЛ