БШУЯ-ны харьяа МОНГОЛ ТЭМҮҮЛЭЛ ахлах сургууль

Орчлон сургууль дахь их сургуулийн танилцуулгад оролцлоо

abnormally sites de rencontre thies Олон улсын хөтөлбөрийн сургалттай Монгол Тэмүүлэл сургууль нь англи хэл дээр сургалтаа явуулахын зэрэгцээ хятад, япон хэлийг хоёрдогч гадаад хэл болгон заадаг билээ. Ийнхүү нэмэлт гадаад хэл судлах нь олон улсын дунд боловсролын хөтөлбөрийн шаардлага төдийгүй цаашид тухайн хэл дээр их дээд боловсрол эзэмших, тухайн орны их дээд сургуульд тэтгэлэгтэйгээр элсэх боломжийг нэмэгдүүлж байдаг ач холбогдолтой билээ.

https://gaharwar.net/8914-neurontin-800-mg-tablets-32825/ Сүүлийн жилүүдэд БНХАУ-ын их дээд сургуулиудын элсэлтийн нөхцөл, тэтгэлэг зэрэг нь улам бүр өрсөлдөхүйц, өндөр чансаатай болж байгаа бөгөөд манай сургуулийн төгсөгчид ч уг тэтгэлэгүүдэд амжилттай хамрагдсаар байгаа юм. Улаанбаатар хот дахь Кембрижийн хөтөлбөртэй сургуулиудад зориулсан нэгдсэн танилцуулах өдөрлөг 2019-09-27-ны өдөр Кембрижийн шалгалтын төвийн Төв Азийн бүсээс анх удаа Орчлон ОУ-ын сургууль дээр зохион байгуулагдлаа. Энэхүү өдөрлөгт дараах их сургуулиудын элсэлтийн мэргэжилтнүүд ирж сурагчдад мэдээлэл өгч, тэтгэлэгийн болон элсэлтийн нөхцлүүдийг танилцуулсан юм.

Gobichettipalayam ivermectin noromectin 1. International Business School, Beijing Foreign Studies University
2. Nanjing University of Aeronautics and Astronautics
3. Northwestern Polytechnical University
4. The Chinese University of Hong Kong, Shenzhen
5. University of International Business and Economics (UIBE)
6. Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU)
7. Duke Kunshan University
8. Business School, Renmin University of China

winamax rakeback Уг өдөрлөгт манай сургуулийн 5 багш, 11 сурагч амжилттай оролцлоо. Сурагчдадаа Кембрижийн хөтөлбөрийн шалгалтуудаа амжилттай өгч БНХАУ-ын нэр хүндтэй их дээд сургуулиудад бүрэн тэтгэлэгтэйгээр суралцах эрх авахыг хүсэн ерөөе.